LIETUVIŠKAS PREKĖS ŽENKLAS

PAVASARIS  `2020

RINKIS KIEKVIENAI PROGAI

KARJERAI

Veržli, ambicinga ir savo profesinei karjerai atsidavusi moteris spintoje privalo turėti nepriekaištingo skonio, aukščiausios kokybės audinių ir sofistikuoto stiliaus drabužius. Ocdeco prekės ženklas pasirūpino, kad kas rytą atsikėlusios užkariauti pasaulio, verslios moterys turėtų ką apsirengti.

LAISVALAIKIUI

Kai baigiasi darbo valandos, prasideda asmeninis gyvenimas, kuriam tiesiog būtinas savitas garderobas. Laisvalaikio kategorijoje rasi drabužius, skirtus išvykoms su šeima bei draugais, sportiškam savaitgaliui ar tiesiog kasdieniams poreikiams. Skirk laiko sau su Ocdeco laisvalaikio kolekcija.

ATRASK NAUJUS DERINIUS

 
 

APIE OCDECO

Ocdeco - lietuvių dizainerės sukurtas prekės ženklas, skirtas verslioms, dirbančioms moterims.

2012 m. vedama pokyčių troškimo, ji nusprendė įkurti savo prekės ženklą ir kardinaliai pakeisti gyvenimą. Žinodama, ko labiausiai reikia dirbančioms moterims, dizainerė nusprendė sukurti nuosavą drabužių liniją, kuri išsiskiria iš kitų originaliais dizainais, aukštos kokybės medžiagomis ir įmantriu pasiuvimu.

Anot dizainerės:  "Ocdeco kuria, o ne kopijuoja", todėl, pasirinkus šiuos drabužius, galėsite būti ramios, kad toje pačioje patalpoje taip pat apsirengusių nesutiksite.

Nuo prekės ženklo įkūrimo praėjo nemažai laiko ir kažkada buvusi svajonė virto nuosavu, stabiliu verslu. Ocdeco dabar turi nuostabias, lojalias klientes, kurias aprūpina savo kurtais drabužiais, dėmesiu ir dovanomis!

O

C

DECO